Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

5. LIKOVNA KOLONIJA V PARKU

0 Komentarji
572
13 jun 2019

V sredo, 12.6.2019 je potekala že tradicionalna likovna kolonija pod mentorstvom Hermine Holer v sodelovanju z Likovnim društvom Gornja Radgona. Kolonije so se udeležili otroci in mentorice iz vrtca Radenci, Apače, Negova, Črešnjevci in Gornje Radgone. Otroci so preko različnih likovnih dejavnostih razvijali ustvarjalnost in spoznavali različne likovne tehnike, v kotičku pod krošnjami dreves smo preko joge vrnili v svoje življenje sprostitev, zadovoljstvo, notranji mir, radost in telesno gibljivost. Zahvaljujemo se vsem za udeležbo, podporo in sodelovanje.

Zapisala: Hermina Holer, dipl.vzg.
0.0
Zadnja posodobitev: 17 junij, 2019
Sorodne Novice: OTVORITEV PREUREJENE VRTČEVSKE GREDE V PARKU 4. Likovna kolonija v parku v Gornji Radgoni 3. LIKOVNA KOLONIJA
likovna kolonija likovno društvo

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več