Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

4. Likovna kolonija v parku v Gornji Radgoni

0 Komentarji
633
08 jun 2018

V četrtek, 6.6.2018 je v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona potekala 4. likovna kolonija v parku, katere so se udeležili otroci in mentorice vrtca Radenci, Negova, Črešnjevci in Gornja Radgona. Na likovni koloniji so sodelovali tudi predsednica likovnega društva Gornja Radgona Tatjana Mijatovič ter člana likovnega društva Danica Štrucelj in Marjan Hribar. Otroci so preko različnih likovnih tehnik izražali svojo kreativnost in ustvarjalnost ter sproščali svoje telo in misli z jogo. Zahvaljujem se vsem za udeležbo, podporo in sodelovanje.

Hermina Holer


0.0
Zadnja posodobitev: petek 08 junij 2018 16:37
Sorodne Novice: 5. LIKOVNA KOLONIJA V PARKU OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni 3. LIKOVNA KOLONIJA
Gornja Radgona likovna kolonija park

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več