Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA

0 Komentarji
176
28 jun 2022

V soboto, 4.junija smo obeležili že 32. tradicionalni Cicibanov dan. Pred uradnim začetkom prireditve, so otroci in vzgojiteljice iz enote Kocljeva 4 v sodelovanju s Kavarno in slaščičarno Nabucco posadili v omenjeni enoti jablano. Kavarna in slaščičarna Nabucco je s podarjeno jablano prispevala k zelenemu mestu ob reki Muri. V zahvalo za dobrodelno gesto, pa bodo naši malčki z vzgojiteljicami skrbeli, da bo jablana rasla in čez nekaj let rodila prva jabolka. Na igrišču enote Kocljeva 2, je vokalna skupina vrtca Violinke naznanila, da se Cicibanov dan uradno začne. Ravnateljica mag. Breda Forjanič je pozdravila otroke, starše, stare starše, zaposlene, upokojene sodelavce, goste, predsednico sveta staršev Janjo Križan Sarjaš, podžupana občine g. Davida Roškarja ter občinske svetnike in svetnice. Ta dan je za vse nas zelo pomemben, saj  je namenjen druženju in zabavi, kjer se enkrat na leto srečamo otroci, starši, stari starši in strokovni delavci iz vseh treh enot – Kocljeva 2, Kocljeva 4 in Črešnjevci.  Tema Cicibanovega dne so bili Poskočni mehurčki. Izhajali smo iz pet stopenjskega projektnega načrtovanja  in iz prednostnih področjih vrtca.  Plesna predstava je bila sestavljena iz več koreografij različnih starostnih obdobij. Rdeča nit je bila poezija Otona Župančiča iz zbirke Mehurčki. Po predstavi Stena Vilarja Pomladni vrtiljak so sledile športno zabavne delavnice, kotiček za dojenčke, foto kotiček, poslikava obraza, v plesnem kotičku se je predstavil Center za krepitev zdravja G. Radgona, Shotokan karate klub G. Radgona, Nogometna šola NKŠ G. Radgona ter Tjaša Misja s.p. strokovni delavec športno treniranje – nogomet.  Na ogled je bila tudi razstava, kjer so bili predstavljeni izdelki otrok v skladu z vsebinami Letnega delovnega načrta za šolsko leto 2021/22. Kuharsko osebje je poskrbelo za okusno pecivo, sadje in napitek. Ob koncu prireditve je sledil še sladoled, katerega je donirala slaščičarna Nabucco. Spoštovani starši, dragi otroci in cenjeni gostje, v veselje in zadovoljstvo nam je, da ste ustvarjalen in vsebinsko bogat dopoldan preživeli  v naši družbi, kjer ni manjkalo nasmejanih obrazov in prijetnega otroškega živ -žava.    

Zapisala: vzg. Simona Pertoci                                                                                     


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA PODNEBNI DAN V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA VIRTUALNA RAZSTAVA CICIBANOVEGA DNE 2022 ​Obisk mladih kuharjev v vrtcu OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA EKO PUSTOVANJE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA 31. CICIBANOV DAN Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
32 cicibanov dan vrtec manka golarja gornja radgona

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več