Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

31. CICIBANOV DAN

0 Komentarji
624
01 jul 2021

Cicibanov dan je tradicionalna prireditev vrtca, letos že 31. po vrsti. Zaradi epidemije tako v lanskem, kot tudi v letošnjem letu omenjene prireditve nismo oz. ne moremo izvesti v živo na igrišču vrtca, zato smo se odločili, da bo potekala virtualno. Dejavnosti otrok smo strnili v posnetku, ki si ga lahko ogledate TUKAJ.

0.0
Zadnja posodobitev: 01 julij, 2021
Sorodne Novice: Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka EKO PUST IN CICIBANOV PUSTNI KARNEVAL Cicibanove igralne urice v tednu otroka OBELEŽILI 29. CICIBANOV DAN Cicibanove urice v tednu otroka Cicibanov pustni karneval Cicibanove urice
cicbnov dan

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več