Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

3. LIKOVNA KOLONIJA

0 Komentarji
944
20 maj 2017

3. LIKOVNA KOLONIJA

V sredo, 17.5.2017 je v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona potekala 3. likovna kolonija v parku, katere so se udeležili otroci in mentorice vrtcev iz Apač, Radencev, Negove, Črešnjevcev in Gornje Radgone. Na likovni koloniji so sodelovale tudi predsednica Likovnega društva Gornja Radgona, Tatjana Mijatović, članica likovnega društva, Danica Štrucelj in mag. Saša Bezjak, likovna pedagoginja, slikarka in kiparka, ki je ovrednotila naše delo. Otroci so preko različnih likovnih tehnik izražali svojo kreativnost in ustvarjalnost ter sproščali svoje telo in misli z jogo.

Hermina Holer, pom. vzgojiteljice


0.0
Zadnja posodobitev: 20 maj, 2017
Sorodne Novice: 5. LIKOVNA KOLONIJA V PARKU 4. Likovna kolonija v parku v Gornji Radgoni
likovna kolonija otroci

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več